Abdülkadir Ömür Hayallerinden Bahsetti!

Trabzonspor’da oynayan Abdülkadir Ömür hayallerinden bahsederek aynı zamanda sakatlık sürecini de anlattı. Hatayspor ile oynanacak maçta kadroda olmayı hayal ettiğini belirten Abdülkadir Ömür her şeyin çok güzel gittiğini ve bu süreçte çok çalıştığını da anlattı.

Abdülkadir Amir Yayınlanan Videoda Kendini Anlattı

Henüz Süper Lig’in 19.haftasında İttifak Holding Konyaspor ile oynanan maçta sakatlanması sonucu 35.haftaya kadar hiçbir maça dahil olamayan Abdülkadir Ömür artık maçlarda yer almak istediğini belirtti. Sağ ayak bileğindeki kırık sonucunda ortalama 3 ay sahalarda göremediğimiz oyuncu AtakaşHatayspor maçında oynayacak gibi görünüyor. Henüz 21 yaşında olan genç futbolcunun hırsı ve azmi ise önce takımını ve ardından tüm sevenlerini etkiledi.

Bu süreçte yayınlanan video ile burada birtakım açıklamalar yapan Abdülkadir Ömür hedeflerinden ve tedavi sürecinden vazgeçti. Özellikle her gün 3-4 saat kadar tedavi gördüğünü belirten genç futbolcunun erken dönebilmek için yaptıkları gözleri doldurdu. Avrupa Şampiyonası hayalini de belirttikten sonra öncelikle sahalara dönmek istediğini anlattı.

Hatayspor ile Oynamak İstiyor

Sağ ayak bileği kırıldığı anda bunun sesini duyduğunu belirten ve ardından bir baş dönmesi yaşadığını anlatan genç futbolcu bunu beklemediğini ancak bu süreçte gerekeni yaptığını ve erken dönmek için çok çaba harcadığını anlattı. Son olarak da Hatayspor ile oynanacak maçta yer almak istediğini belirtti.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*