Aboubakar Uzun Zaman Sonra Tekrar Sahada!

Vincent Aboubakar ara verdikten sonra Sivasspor maçı için yeniden sahalara çıktı. Beşiktaş Sivassspor maçı öncesi antrenmana çıkan Aboubakar sıkı çalışmaya ve takımının önde gelen isimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Sivasspor son maçta berabere ayrıldıktan sonra Sivasspor ile karşılaşacaklara maça ekstra özen gösterdikleri kulislerde konuşulan bir konuş. En son Ankaragücü ile yapılan maçta berabere kalınınca gözler Sivasspor maçına çevrilmiş durumda.

Beşiktaş’ın Geçmiş Maçlardaki Performansı

Abaubakar bir süredir maçlarda görünmeyen bir yıldız futbolcu olarak dikkat çekmekte. Art arda 4 maçta oynamayan Aboubakar’a gözler çevrilmiş durumda. Son zamanlarda sırayla Kasımpaşa, Alanyaspor, BB Erzurumspor en yakın tarihte de Ankaragücü maçlarında görmediğimiz AboubakarSivasspor maçında sahaya çıkmak için bugün idmana çıktı.

Antrenman tamamen basına kapalı bir biçimde gerçekleşir iken ortalama bir buçuk saat sürdüğü düşünülmektedir.

Ankaragücü-Beşiktaş Maçı İdmanı

Yarın aynı şekilde öğlen saatleri 12.00 civarında bir antrenman daha yapılacağı bilinmektedir. Siyah beyazlılar Sivasspor maçına büyük bir destek ile hazırlanmakta ve sıkı çalışmasını son hızla sürdürmekte.

Öncelikle ısınma ile başlayan antrenman çalışmaları ardından istasyon çalışmaları ve diğer antrenmanlar bir buçuk saat içerisinde en pratik biçimde gerçekleştirildi. Oğuzhan Özyakup ise bir önceki maşta yaşadığı sakatlık nedeni ile idmana katılamadı. Ankaragücü maçında sakatlanan Özyakup’un ileriki maçlarda yer alıp alamayacağı ise şu anlık bilinmiyor.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*