BrunoPeres’in Trabzonspor’a Geçmesi Söz Konusu

BrunoPeres’in Roma takımı ile anlaşması bu sezon sonunda sona erecek ve Trabzonspor ise kadrajını BrunoPeres’e çevirmiş durumda. Trabzonspor’un BrunoPeres ile yakından ilgilendiği bilinmekte ve bu ilginin iki taraf için de söz konusu olduğu kulislerde konuşulmakta.

Trabzonspor şimdiden gelecek sezonun transfer sürecini başlatmış durumda. Hatta bir süredir gelecek sezonun transfer sürecini yöneten Trabzonspor bu arayışa hız kesmeden devam ediyor. Sağ bek ihtiyacı için aranan kan İtalya’da Roma’da bulundu.

Trabzonspor’un Sağ Bek Arayışı Olumlu Sonuçlanacak Gibi Duruyor!

Trabzonspor’un JoaoPereira’nın erken gerçekleşen yol ayrılığı nedeni ile bu alanda ihtiyaç doğan ve sıkıntı yaşayan takım arayışlarına bir süredir başlamış durumda. Gözünü ise Roma’ya çevirmiş iken karşımıza BrunoPeres çıkar.

BrunoPeres Karadeniz’e Gelecek Mi?

İlk olarak İtalyan gazeteci NicoloSchira tarafından duyurulan haber büyük yankı uyandırdı. Trabzonspor’un NicoloPeres ile 3 yıllık bir anlaşmaya vardığı ve bunun karşılığında yıllık olarak 1.8 milyon Euro ücret alacağı öğrenildi.

BrunoPeres en son 2017’de Roma formasını giymiştir. 2017’de 12 milyon Euro alarak Torino takımından Roma’ya geçerek 4 sene burada takımı ile beraber oynamıştır. Toplam 36 maça çıkan Peres’in buradaki katkıları ve başarıları ise Trabzonspor’un dikkatini çekmiş olmalı ki sağ bek için gerekli anlaşmaya varıldığı ve bir pürüz olmaz ise bir dahaki sezon takımda yer alacağı öğrenilmiştir.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*