Cenk Tosun Unutulmadı!

Sezonu kapatan Cenk Tosun ciddi bir sakatlanma geçirmişti ve bu nedenle sezonu kapatmak durumunda kalmıştı. Cenk Tosun’un bu durumdan memnun olmadığı bilinse de bir sezon ara vermek durumunda kalan futbolcuyu takım arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Cenk Tosun’un BB Erzurumspor Sakatlığı

76.dakikada sedyenin gelmesi ve Cenk Tosun’un oyundan çıkarılması ile maça ilk 11 de giren oyuncunun sakatlandığı ve bu sakatlığın ciddi olması nedeni ile bu sezonda artık yer almayacağı öğrenildi.

LeoSchwechlen ile maç esnasında girdiği mücadele nedeni ile Cenk Tosun maç esnasında sakatlandı ve 5-6 ay gibi bir süre sahalardan uzak kalacağı ise bildirildi. Bu nedenle Cenk Tosun’un moralinin bozuk olması nedeni ile takım arkadaşları tarafından güzel bir sürpriz ile taçlandırıldı.

Cenk Tosun İçin Gol Sevinci!

Super Toto Süper Lig’in 35.haftada Ankaragücü ile oynana maç Beşiktaş’ın kendi sahasında gerçekleşti. Beşiktaş ilk yarıdan 49.dakikada öne geçerken bunu Kulusic kendi kalesine attığı gol ile yaptı. Yanlış bir kafa vuruşu nedeni ile kendi kalesine gol attı. Beşiktaşlı futbolcular ise sevinçlerini arkadaşları Cenk Tosun için gösterdi. Kulübeden Cenk Tosun’un formasını alarak sevinçlerini gösteren Beşiktaşlı futbolcuların sevinç anları Beşiktaş taraftarlarını fazlasıyla mutlu etti. Sezonu kapatmak zorunda kalan Cenk Tosun için yapılan bu sürpriz, daha ilk yarıdan pek çok insanı etkiledi.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*