Emre Belözoğlu’ndan Önemli Açıklamalar

Fenerbahçe’nin genç hocası Emre Belözoğlu, gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. Teknik direktör, aynı zamanda şampiyonluk şanslarını da değerlendirdi.

Güçlü Bir Oyun İstiyorum

Emre Belözoğlu yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; bu sezona iyi bir başlangıç yapmıştık ancak sonradan işler istediğimiz gibi gitmedi. Takımın başında birkaç maçtan beri görev yapıyorum. Tam anlamıyla güçlü bir oyun arzuluyorum. Genel olarak futbolcuların da bundan büyük bir zevk duyduğunu söylemem lazım. Ancak hemen bunun oturması tabi ki söz konusu değil. Belli bir sürenin geçmesi gerekiyor. Kaliteli bir teknik ekibimiz var. Her müsabakayı, takımı ve oyuncuları ayrı ayı analiz ediyoruz. Bunun sonrasında da oyunumuzu ortaya koymaktayız. Bazen istediğim futbolu sahada görüyorum.

Bitime çok kısa bir süre kaldı. Lider ile aramızdaki puan farkını azalttık. Şu an 3 puanlık bir fark var. Her şey bitmiş değil. Bundan dolayı çok iyi çalışmamız lazım. Hedefimiz elbette şampiyon olmak. Önümüzde 6 tane maç kaldı. Bunların tümünü kazanmamanız bizim asıl amacımız. Sonrasında ise rakibimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz, dedi.

Aykut Kocaman Benim Abim

Emre Belözoğlu aynı zamanda şunları ifade etti; Başakşehirspor ile son derece zorlu bir maça çıktık. Futbolcularım ellerinden gelenin en iyisini sahaya yansıttılar. Böylelikle 3 puanın sahibi olduk. Karşılaşmanın bitmesine saniyeler kala Aykut hocanın yanına gittim. Bu konu hakkında bazı kesimler spekülasyonlarda bulundular. Böyle şeylere kesinlikle gerek yok. Aykut Kocaman benim için son derece özel bir insan. Aramızda abi ve kardeş ilişkisi var. Camiamızın en saygıdeğer isimlerinden birisi. Uzun yıllar boyunca takımda top koşturdu. Aynı zamanda 3 Temmuz sürecinde kesinlikle çok dik durmasını bildi. Şampiyonluk oldu. Bu muhabbetlerin başka taraflara çekilmesi kesinlikle yanlış dedi.

Emre Belözoğlu son olarak şu konulardan bahsetti; Sergen Yalçın ve Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarını dinledim. Bitime kısa bir süre kala takımlarını motive edebilmek için böyle konuştular. Buna kesinlikle çok saygılı bir biçimde yaklaşıyorum. Önümüzde maçlar var. Şampiyonluk yarışı son derece gergin olmasından dolayı bu tip açıklamalar bence çok normal, dedi.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*