Ersun Yanal’ın Maç Sonrası Açıklamaları İlgi Topladı

Ersun Yanal Çaykur Rizespor ile karşılaşan takımı Fraport TAV Antalyaspor hakkında ve maç ile ilgili birtakım yorumlarda bulundu.

3-2 kaybedilen maç için Ersun Yanal’ın yaptığı maç sonrası yorum samimi bulunsa dabu sürecin nasıl işleyeceğini merak eden pek çok taraftar da kendisini soru yağmuruna tuttu.

Ersun Yanal Maç Sonrası Basın Toplantısı Yaptı

Artık Süper Lig’in 35.haftasına gelindiğinde Fraport TAV Antalyaspor, Çaykur Rizespor ile karşılaştı ve bu maçı 3-2 kaybetti. Maç sonucunda açıklama yapan Ersun Yanal karşı takımın daha fazla istediğini ve bu nedenle kazandıklarını açıkladı. Bu da pek çok insanın aklına Fraport TAV Antalyaspor’un bir motivasyon problemi olup olmadığını getirdi.

Aynı zamanda basın toplantısında zorlu bir sezon geçirdiklerini de dile getiren Ersun Yanal, kadro derinliği olmayan takımlardan yakındı. Özellikle Çaykur Rizespor’un daha çok puana ihtiyacı olan bir takım olmaları nedeni ile bu duyguyla oynadıklarını ve bu nedenle de kazandıklarını belirtti.

Özellikle uzun seyahatlerin de takımları yıprattığını ve heveslerini kırdığını belirterek farklı bir yöne de parmak bastı.

Ersun Yanal’dan Genç Oyunculara Destek

Özellikle bu maçta genelde pek süre alamayan oyuncularına şans tanıdıklarını da belirten Ersun Yanal’ın bu tercihi pek çok insan tarafından takdir edildi. Genç oyuncuları kazanmaya yönelik gösterdiği çabalar nedeni ile hali hazırda gündemde olan Ersun Yanal’ın bu hareketi takdir topladı.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*