Fatih Mert Bir Puandan Memnun Olduğunu Belirtti

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, “Buradan bir puanla ayrılmak mutluluk verici ama 3 puan da alabileceğimiz bir maçtı” dedi.

Fatih Mert MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı olmakla birlikte yaptığı yorumlar ile de dikkat çekmekte. Özellikle son maçın ardından bir puanla ayrılmaktan memnun olduklarını ancak 3 puan alabilecekleri bir maç olması nedeni ile üzüntü duyduklarını da belirtti.

Fatih Mert’in Özeleştirisi Dikkat Çekti!

MKE Ankaragücü son olarak Beşiktaş ile karşılaştıktan sonra burada 2-2 beraber kaldı. Bu durumdan memnun olsalar da 3 puan alabileceklerini de belirterek takımının aslında neler başarabileceğini de belirtmiş oldu.

Maç sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada yukarıda söylediklerinden sonra özellikle son 5 dakikada birtakım gelişmeler yaşanabilseydi galip gelebileceklerini de tekrardan belirtti. Son 5 dakika takımındaki oyuncuların ileri gitmediğini belirterek aslında bir özeleştiri yapması nedeniyle takdir toplayan bir kulüp başkanı oldu.

Fatih Mert Lig Sonuncusu Olmalarının Nedenini Açıkladı

Yakaladıkları çıkıştan memnun olan Fatih Mert yaşanan sıkıntıları dile getirdi. Üst üste yaşanan talihsizlikler nedeni ile aslında oldukça başarılı olan ve bir araya getirildiği ilk seferde çok memnun kalınan takımın da performansını gösteremediğini anlattı. Birtakım talihsizlikler nedeni ile lig sonuncusu haline gelen takımın kulüp başkanı aslında hiçbir şeyin bitmediğini de belirterek 1-2 galibiyet sonrası takımın ligde kalabileceğine de dikkat çekti.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*