Fenerbahçe’de Hoca Arayışları Devam Ediyor

Sezonu çok büyük bir hayal kırıklığıyla kapatan Fenerbahçe, şu ana kadar bir hoca ile anlaşmış değil. Kulislerde birçok isim geçse de, gelen haberlere göre olumlu bir yanıt alınmadı.

Rebrov Listede

Sarı lacivertli takım geçen sene şampiyonluk parolasıyla başlamış olduğu ligi üçüncü sırada bitirmişti. Bu durum büyük bir tepki almıştı. Yeni sezon öncesinde takımın kariyer sahibi bir hoca ile anlaşması bekleniyor. Ancak şu ana kadar yapılmış olan girişimlerden hiçbir sonuç alınmış değil. Rebrov, sarı lacivertli takımın listesinde bulunuyor. Oyuncu daha önce Fenerbahçe ekibinin formasını giymiş ve iyi işlere imza atmıştı. Bu başarısını hocalık kariyerinde de göstermesini bildi.

Genç teknik adam Dinamo Kiev takımını 3 defa şampiyon yaptı. Ardından ise soluğu Macarların ünlü takımlarından birisi olan Ferencvaros’da aldı. İki yıl lig şampiyonluğu etmesinin yanı sıra aynı zamanda kulübü çok uzun bir aradan sonra şampiyonlar ligine de taşıdı. Gelen haberlere göre hocayla görüşmeler söz konusu. Bunu ise Rebrov’un eşi açıkladı.

Futbolcunun karısı şunları söyledi; şu an için birkaç takımın teklif yaptığı doğru. Ancak bu ekiplerin hangileri olduğunu ifade etmek istemiyorum. Ben kulüp seçiminde iyi değilim. Zaten buna da eşim karar verecek. Benim için önemli olan nokta ise çocuklarımın geleceği adına iyi bir okulun bulunması, dedi. Aynı zamanda başarılı hocanın şu an için ailesiyle Antalya’da tatilde olduğu gelen haberlerin arasında. Önümüzdeki günlerde bu konuda çok önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Löw Kabul Etmedi

Fenerbahçe’nin ilgilenmiş olduğu bir diğer hoca ise Löw oldu. O da daha önce sarı lacivertli kulübü belli bir dönem boyunca çalıştırmıştı. Çok uzun yıllardan beri Almanya milli takımının başında yer alan tecrübeli isim yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; Euro 2020 sonrasında milli takımdan ayrılıyorum. Belli bir dönem takım çalıştırmama kararı aldım. Bundan dolayı gelen tekliflerin tümünü reddediyorum. Hatta Real Madrid ya da Barcelona’da yer alacağıma dair bazı iddialar var. Bunların hiçbirisi doğru değil. Amacım belli bir süre boyunca dinlenmek, dedi.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*