Fenerbahçe’de Yeni Dönem

Bu sezon başında sarı lacivertli takımın hocası olan Erol Bulut, geride kalan haftalarda aldığı kötü sonuçların ardından en çok eleştirilen isimlerin başında geliyordu. Kulüpten yapılan açıklamaya göre Erol Bulut ile yollar ayrıldı.

Hedefleri Tutturamadı

Sene başında yeniden yapılanmaya giden ve takımın başına Erol Bulut’u getiren Fenerbahçe, geride kalan haftalarda almış olduğu sonuçlarla büyük hayal kırıklığı yaşadı. Ligde Galatasaray’ın ardından üçüncü sırada bulunan takım, her ne kadar şampiyonluk yarışının içinde olsa da, özellikle takımın sergilemiş olduğu oyunun tatmin etmemesi büyük eleştirileri beraberinde getirdi. Bunların hedefinde de Erol Bulut vardı. Ani bir karar ile yapılan görüşmenin ardından hocanın görevine son verildi. Açıklamada ise karşılıklı bir şekilde anlaşılarak yolların ayrıldığı belirtildi.

Rahatsızlıklar Vardı

Erol Bulut; Malatyaspor ve Alanyaspor takımlarında ortaya koyduğu performansla büyük bir beğeni toplamıştı. Geçen yıl büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe, bu sezona Erol hoca ile başladı ancak takımın sergilemiş olduğu oyun, aldığı sonuçlar hiç kimseyi memnun etmedi. Bir dönem liderliğe kadar yükselen sarı lacivertliler, bunun ardından düşüşe geçtiler. Hem camia içinden hem de taraftarlardan Erol hocaya karşı büyük tepkiler yükseldi. Genç hocanın da bundan dolayı çok rahatsızlık duyduğu biliniyordu. Hatta gelen haberlere göre Erol Bulut, özellikle çalışma şartlarının iyi olmadığını yakın çevresine iletmişti. Bu durum da akla teknik ekibin hocaya müdahale edip etmediği ihtimalini akıllara getirdi. Bundan dolayı Erol Bulut’un hangi ekiple sözleşme imzalayacağı merak konusu.

Emre Takımın Başına Geçti

Fenerbahçe takımından yapılan açıklamaya göre sezon sonuna kadar takımın başında Emre Belezöoğlu kalacak. Geçen sene futbola veda eden Emre, bu yıl Erol hocanın yardımcıları arasında yer alıyordu. Zaman zaman özellikle oyuncu değişiklikleri konusunda görüşlerini dile getiren genç hocanın nasıl bir performans ortaya koyacağı herkes tarafından merak ediliyor. Fenerbahçe ligde üçüncü sırada ve lider Beşiktaş’ın tam 5 puan gerisinde yer alıyor. Emre’nin ortaya koyacağı performans bu anlamda çok büyük bir öneme sahip. Buna göre kendisiyle devam edilip edilmeyeceği netleşecek.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*