Ghezzal Oruç Tutacağını Belirtti!

Beşiktaş’ta oynayan Cezayirli oyuncu RachidGhezzal maçlarda oruç tutacağını ancakbunların sadece iç saha maçlar olacağını belirtti.

Ghezzal Yaptığı Açıklamalar ile Dikkat Çekti

Cezayirli oyuncunun yaptığı son açıklamalar oldukça dikkat çekti. Henüz Beşiktaş’ta ilk teklif geldiği zamanlarda takım ile ilgili pek fazla şey bilmediğini belirten oyuncu aslında bunu çok yerine oturan bir fırsat olduğunu da ekleyerek Beşiktaş taraftarlarının ilgisini çekti. Takım ile ilgili hep şampiyonluğa oynayan bir takım olması nedeniyle ilgi duyduğunu ve bu sayede kendini ispatlayabileceğini açıkladı.

Burada Sergen Yalçın’ın da rolünden bahseden Beşiktaşlı futbolcu teknik direktörünün güvenini en baştan beri gösterdiğini ve bu nedenle kendisini daha rahat hissettiğini ifade etti.

Ghezzal’ın Türkiye Açıklaması

Türkiye ile ilgili de açıklamalarda bulunan Cezayirli oyuncunun Türkiye’nin futbol ile yaşadığını belirtmesi de dikkat çekti. Futbol kültürünün içinde olmak isteyen bir oyuncu için buranın iyi bir yer olduğunu belirtti. Ligin teknik seviyesinden de bahsederek aslında ne kadar mutlu olduğunu belirtti.
Beşiktaş ile yoluna devam etme konusunda da oldukça olumlu hisler barındırdığını söyleyen oyundu ailesinin de bundan memnun olduğunu ekledi. Ancak elbette iki kulübün arasındaki anlaşmalarında bu süreçte önemli olduğunu belirtti. Aynı zamanda da iç saha maçlarında oruç tutacağını belirterek pek çok Beşiktaşlının gönlünü kazansa da aslında pek çok insan bunu başarıp başaramayacağına dair tedirgin olmuş durumda.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*