Hikmet Karaman Mücadelemiz Takım Halinde Dedi

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, “Takım halinde mücadele ettik ve önemli bir puan aldık” dedi.

Hikmet Karaman’ın Maç Sonrası Yorumu

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü olarak nam salan Hikmet Karaman başarıları ile de söz ettirmekte. MKE Ankaragücü için önemli bir isim olan Hikmet Karaman mücadelemizi takım halinde gerçekleştirdik ve dikkate değer bir puan aldık diyerek önemli bir konuşma yaptı.

Süper Lig artık 35.haftasında ve MKE Ankaragücü ile Beşiktaş arasında oynana maç son zamanların en gergin maçlarından biri oldu. 2-2 berabere kalan takımlar bu konudan memnun olmakta birlikte özellikle MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman bu durumdan memnun olduğunu da belirtti.

Hikmet Karaman’ın İlk ve İkinci Devre Yorumu

Basın toplantısında kendi saha planlarını ilk devreye yansıtamadıklarını belirterek dikkat çekici bir yorum yapan Karaman aynı zamanda Korcan ve Alper’e teşekkürlerini de iletti. Başarılı olduklarını ve iyi işler çıkardıklarına bizzat parmak bastı. Burada Korcan’dan bahsederken penaltıyı kurtarmasına değinen Karaman, Alper için de sorumluluk almasının öneminden bahsetti. Ancak genel mücadelenin de takım halinde gerçekleştirildiğini belirtti.

İkinci yarı için farklı bir yorum yapan Karaman ikinci yarıdan daha memnun olduğunu belirtti. Ancak asıl sonucun 3-4 maç sonrasında belli olacağını belirterek net bir konuşma yapmamayı tercih ettiğini de dile getirdi. Bu süreçte çalışmaya devam edeceklerini iletti.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*