Jaylen Brown’ın Dikkat Çeken 40 Sayısı Boston Celtics’i Galibiyete Götürdü!

Amerikan Basketbol Ligi’nde (NBA) Boston Celtics, Jaylen Brown’un 40 sayı kaydettiği maçta Los Angeles Lakers’ı 121-113 mağlup etti.

Jaylen Brown’ın 40 sayısı galibiyetin ana resmi olmuş durumda. Los Angeles Lakers’i 8 puan fark ile yenen Boston Celtics başarısını Jaylen Brown’a borçlu.

Amerika Basketbol Ligi Boston Celtics ve Los Angeles Lakers’ıın maçı ile heyecanlı saatler geçirdi. Sonuçları bir süredir merak edilen maç 8 sayı ile kazanılsa da başarısını Jaylen Brown’a borçlu olduğu pek çok insan tarafından konuşulmakta.

Aynı zamanda sezon içerisindeki 30.galibiyetini de kazanan takım bu başarısını hem takımdaki üyelerine en çok da bu maçta Jaylen Brown’a borçlu durumda.

Jaylen Brown’ın Rekoru!

Boston Celtics üst üste 5.maçını kazanmış iken bu başarının ne kadar gideceği de merak konusu olmuş durumda. Toplamda yüzde 85lik bir isabet oranına sahip Jaylen Brown henüz 24 yaşında ve başarıları ile oldukça konuşulmakta.

Jaylen Brown bu karşılaşmayı toplamda 40 sayı ile tamamlarken buna ek olarak 9 ribaunt ve 3 asist ile de ekleme yaptı.

Boston Celtics’in 5.Galibiyeti Dikkat Çekiyor!

Aynı zamanda Marcus Smart ve Payton Pritchard tek başlarına 15 sayı ile ve JaysonTatum ve TristanThompson ise tek başlarına 14 sayı ile Jaylon Brown’dan sonra galibiyete katkıda bulunan diğer isimler oldu.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*