Koita Trabzonspor ile Anlaştı!

Bu sezonun sonunda sözleşmesi bitecek olan Koita’yı Trabzonspor gözüne kestirmiş durumda ve anlaştıkları da belirtildi. Koita teklifleri reddederek Trabzonspor ile anlaştıklarını dile getirmekte.
Koita Trabzonspor’da!

Trabzonspor’un son zamanlarda hız kazanan gelecek sezon transfer süreçleri aslında uzun zamandır devam etmekte. Trabzonspor bu konuda bir golcü arayışında iken son yayılan dedikodulara göre başarılı golcü Koita’nın Trabzonspor ile anlaşma imzaladığı ve teklifleri geri çevirdiği öğrenildi.

Abdullah Avcı’nın bir dahaki sezon için gerçekleştirdiği futbolcu arayışında radarına takılan isimlerden biri de başarılı futbolcu Koida olmuş olmalı ki anlaşmaya vardıkları dedikodular arasında.

Her konuda anlaşmaya vardıkları iddia edilmekle birlikte FodeKoita’nın yeni sezonda bordo mavili takımda yer alması şaşırtıcı olmayacak gibi görünüyor.

Kotia’nın Talipleri Çok Ancak O Trabzonspor’u Seçti!

FodeKoita’nın birçok Süper Lig takımı tarafından istendiği bilinen bir şey olsa da kendisinin tercihini Trabzonspor’dan yana kullandığı ve bu nedenle pek çok teklifi kesin bir dil ile reddederek tercihinden emin olduğu belirtildi.

Kasımpaşa’da yer alan FodeKoita bu süreçte 4 gol atması ile bilinmekle birlikte bu sezonda anlaşmasının sona erecek olması ile birlikte gözler kendisine yöneldi. Abdullah Avcı ve ekibi bu konuda hızlı davranarak FodeKoita’yı kendi takımlarına almayı başarmış gibi görünüyorlar. FodeKoita’nın kendisini Trabzonspor’da çok daha başarılı bir şekilde göstereceği ise konuşulan konular arasında yer almakta.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*