LaMarcusAldridgesağlık sorunları nedeni ile basketbolu bıraktığını duyurdu!

Son bir yıldır BrooklynNeets ile oynayan LaMarcusAldridge, basketbolu bırakmasının gerekçesi olarak sağlık sorunlarının olduğunu bildirdi.

BrooklynNets’ten Üzücü Haber

1985 Temmuz ayı doğumlu LaMarcusAdridge 35 yaşında iken basketbolu bırakma kararı aldığını bildirdi. Buna sebep olarak da sağlık problemlerini dile getiren basketbolcunun ne gibi bir sağlık sorunu olduğu ise pek çok insanın ve aynı zamanda da basketbol camiasının merak konusu oldu. Özellikle de sağlık sorunu denildiğinde pek çok hayranı da endişelenmiş durumda.

Kalp atışlarındaki problem nedeni ile basketbol kariyerini noktalandıranLaMarcusAldridge bu sorunun bir süredir devam ettiğini de belirtti. Öyle ki hayatını oldukça olumsuz etkileyen bu problem daha fazla sevdiği işe devam edemeyeceğini belirten bir durumda olmuş olmalı ki LaMarcusAldridge son olarak bu kararı almış bulunmaktadır.

LaMarcusAldridge’in Başarılı Kariyeri

BrooklynNets ile son bir senedir bir arada çalışan LaMarcusAldridge aynı zamanda da takım açısından önemli bir oyuncu olarak dikkat çekmekte. LaMarcusAldridge takım için büyük bir kayıp olacağı gibi aynı zamanda da basketbol için de büyük bir kayıp olarak gözükmekte. Bu sene finalistlerden biri olacağı düşünülen BrooklynNets’in izleyeceği yol ise merak konusu olmuş durumda.

2006 ve 2015 yılları arasında PortlandTrailBlazers ile başarılara imza atan oyuncu, 2015 ve 2021 yılları arasından da San Antonio takımında rol almıştı.

 

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*