Los Angeles Clippers’ın 6.Galibiyeti!

NBA’de yani Amerikan Basketbol Ligi’nde merakla beklenen maçlardan biri daha gerçekleşti ve Los Angeles Clippers galip geldi. 126-115 ile kazanan Indiana Pacers’i yenen takımın bu art arda 6.galibiyeti olmuş durumda.

Los Angeles Clippers’da Yüzler Gülüyor!

Los Angeles Clippers son sezonun dikkat çeken takımlarının başında geliyor. Öyle ki art arda 6.galibyetini kazanan Los Angeles Clippers’da yüzler gülüyor. Bu yüzden rahatlamadığı aksine hırslanarak antrenmanları arttırdığı bilinen takımda moraller de büyük oranda yüksek.

Takımın önde gelen isimlerinin attığı başarılı basketler ile güzel bir farkla kazanan takımın bu şekilde devam edip edemeyeceği merak edilse de Los Angeles Clippers bu konuda oldukça inatçı. Bu sezonda kazandıkları başarıyı sona kadar sürdürerek kazanma amacı güttüklerini belirten takım bu seneki önde gelen isimler arasında.

126’lık Bir Sayı İle Gelen Galibiyet!

Paul George bu maçta attığı 36 sayı ile dikkatleri üzerine çekerken KawhiLeonard’ın yokluğunu aratmıyor olması da önemli bir ayrıntı olarak basketbol severlerin ilgisini çekiyor. Aynı şekilde MarcusMorris’de 22 sayı ile takımına katkı yapmış bulunmakta. Aynı zamanda KawhiLeonard 8 asisti ve buna ek olarak 7 ribaunt ile dikkat çekerken MarcusMorris’de altta kalmadı ve 22 sayıya ek olarak 7 ribaunt ile gözleri üstüne çekti ve başarıları ile göz doldurmaya devam eden oyunculardan biri olarak anılıyor.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*