Melbet’e Tek Tıkla Üye Ol!

Curacao yasalarına göre faaliyet gösteren melbet yetişkinleri kabul ediyor. Reşit yaşta olanların ‘kaydol’ tercihinde bulunarak hesap açmaları esas alınıyor. Üstelik hesap işlemlerine dair 4 ayrı kayıt formuna ev sahipliği yapmakta. Bunlar arasında ‘tek – tıkla’ seçeneği de yerini almıştır. Böylece zaman kaybetmeden ve bilgilerinizi girmeden hesabınızı açmanız mümkün hale gelmektedir.

Melbet Üyesi Nasıl Olunur?

Üyelik için önceliğiniz ‘kaydol’ sekmesine tıklamak ve arkasından ‘tek / tıkla’ eşliğinde harekete geçmek olmalıdır. melbet giriş yapanlara ücretsiz kayıt formlarını paylaşır ve ‘tek / tıkla’ tercihinde bulunanlar zaman kaybetmeden hesaplarını açar. Buradan ülke ile para birimi tercihinde bulunmanız yeterli olacaktır. Sonrasında tüm hüküm ve koşullar paylaşılır. Öyle ki tek – tıkla hesap açmak isteyenlerin hükümlere onay vermesi beklenir. Ancak bu onaylama neticesinde üyelik işlemleriniz tamamlanır. Böylece hesaba giriş yaparak ödemelere geçer ve şansınızı denersiniz.

Melbet Diğer Üyelik Seçenekleri

melbet yeni adresi ile sadece ‘tek / tıkla’ üyelik formunu paylaşmaz. Arkasından gelen e-mail veya telefon numarası eşliğinde de kayıt işlemlerini tamamlamanız esas alınır. Adı üstünde iletişim bilgilerinizi girmeniz ve hükümlere onay vermeniz halinde hesabınızı açarsınız. Bunlar dışında dilerseniz sosyal ağlar üzerinden de üyelik işlemlerine geçebilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak sosyal ağlara girilen bilgiler dikkate alınır ve oturum açmanız sağlanır. Aynı zamanda üyelerin para birimi seçmeleri ve bu şekilde kayıt işlemini tamamlamaları esas alınır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*