Sivasspor Şaşırtıyor!

Sivasspor kendini aşarak 78.dakikaya kadar iki sıfır geriden gittiği maçı 16 dakika içerisinde 3-2 gibi bir duruma çevirerek Gençlerbirliği’ni kısa sürede büyük bir başarı ile mağlup etti. Spor Toto Süper Lig 35. Haftada Sivasspor’un gösterdiği bu başarı ise akıllara kazındı.

İki Sıfırdan Üç İkiye Muhteşem Başarı!

Süper Toto Süper Lig’in 35.haftası büyük bir başarıya imza atıldı ve Sivasspor maçın yarısından çoğunda 2-0 geride gelirken son dakikalarda 3-2 galibiyeti kazanarak taraftarlarını sevindirdi. Bu başarıyla birlikte kendi kulübünün de rekorunu kırarak bir ilke imza attı.

Sivasspor’da sırasıyla 3 gol atıldı. 78.dakikada Felix, 83. DkaikadaKayode ve 94.dakikada ise Polomat gol attı. Polomat ise kendi kalesine gol attı.

12 Maçlık Yenilmezlik!

Sivasspor, Gençlerbirliği ile yaptığkları maç sırasında gösterdiği başarıya ek olarak bir rekor daha kırdı ve 12 maçlık bir yenilmezlik başlattı. 12 maçtır yenen Sivasspor yakında Beşiktaş ile karşılaşacak ve bunun 13 maça çıkıp çıkmayacağı ise merak edilmektedir. En son Alanyaspor maçında kaybeden Sivasspor buradaki kaybı 3-1 idi. Ardından yaptıkları 12 maçı da kaybetmeyen Sivasspor ve Sivasspor taraftarlarında morallerin oldukça yüksek olduğu ise dikkat çekmektedir.

Bu süreçte alınan 7 galibiyet ve 5 kez yaşanan beraberlik bundan sonraki maçlarda da beklenen bir başarı olmakta. Gelecekteki maçlarda da aynı performansın gösterilmesi için Sivasspor’un sıkı çalıştığı ise kulislerde sıkça konuşuluyor.

 

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*